Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

Nejen v červeném stánku města Poličky mezi Královskými věnnými městy, ale i ve stánku České inspirace, v expozici Východní Čechy a na pultu CK Kotour, zde všude mohli návštěvníci veletrhu Infotour a cykloturistika v Hradci Králové ve dnech 10.- 11. března najít informace z Poličky a o Poličce.

 

 

Město Poličku v královském stánku v pátek zastupovaly dámy z Centra Bohuslava Martinů, v kostýmu se představila postava sestry Bohuslava Martinů – Marie. V sobotu náš stánek patřil hradu Svojanov.

Královská věnná města na veletrhu nikdo nepřehlédl -  v 10 červených stáncích návštěvníci našly materiály a pozvánky z jednotlivých měst i společné materiály svazku, ale i krajové speciality a tradičně nabídku oživily kostýmové postavy měst. Novinkou expozice Královských věnných měst byla dílnička pro děti, ty si podle svých představ mohly vybarvit drahokamy na královských korunkách.

Všichni se již určitě těší na letošní fotogalerii krásných dívek a dam, které se účastní soutěže o volbu Královny věnných měst roku 2017. Prozradíme, že jich je 30 a jejich fotografie se brzy objeví na stránkách http://www.vennamesta.cz/ a na facebooku

Která, z adeptek získá nejvíce hlasů a bude naší královnou roku 2017,rozhodnete svým hlasováním vy! Hlasovat můžete do 30. dubna 2017. Vítězka si poté zvolí víkendový pobyt v jednom z Královských věnných měst.

Naděžda Šauerová, tisková mluvčí města

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti