Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

Letní kino a divadélko pro děti, zábavná dílna plná megabublin, tanec a bubnování nebo zábava i poznávání v expozicích a výstavách muzea? Taková bude sobota 29. července 2017 v Poličce.

 

Již tuto sobotu se v atriu poličského muzea uskuteční, a to již po páté, tradiční celodenní festival pro rodiny s dětmi - SKŘÍTKOVÁNÍ. Pokud nevíte kam s dětmi, je právě tato akce na míru ušitá pro vás. Program je pestrý a na své si přijdou malí i větší návštěvníci. A na co se mohou těšit?

Během dne bude připravený zábavný program pro zvídavé děti i dospěláky v expozicích nebo výstavách poličského muzea, který odstartuje v devět hodin a trvat bude až do oběda. Děti se během něj dozvědí mnoho zajímavostí a zároveň si něco odnesou na památku. Například středověkou hru mlýn, zrcátko anebo malý hudební nástroj.

Odpoledne odstartuje dílnička pro děti – Bubble party. Každý kdo má rád bubliny si bude připadat jako v ráji. Nejprve si vyrobí bublifuk, popustí uzdu fantazii malováním pomocí barevných bublin a užije si zábavu vytvářením megabublin! Neméně zajímavá bude i fantastická show s Klaunem Fílou. Už jste někdy viděli bublinu v bublině, bublinový tenis, housenku nebo kouřové bubliny? Na konci bude dokonce několik odvážlivců uzavřeno do obří bubliny.

Pokud ještě nebudete unavení, následuje divadélko pro děti. Kdo by neznal klasickou pohádku O kohoutkovi a slepičce, kterak se slepička snaží zachránit chamtivého kohoutka? Není právě lakomost a chamtivost hlavním tématem nejen příběhu, ale i dnešního světa? Dá se vůbec z tohoto příběhu udělat legrace? Dá se z něj poučit? Přijďte a uvidíte sami.

A co vás čeká dále - připraveno bude TANCOVÁNÍ a BUBNOVÁNÍ, kdy hrát na buben a tančit mohou přijít všichni, protože na věku a fyzické kondici nezáleží! Joseline Amutuhaire a Tomáš Ondrůšek to dobře vědí a proto vás nenechají jen tak v klidu stát.

Závěrem celého dne bude LETNÍ KINO PRO DĚTI projekcí pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích, kterou bezpochyby je Anděl Páně 2.

Časový harmonogram akce naleznete na www.cbmpolicka.cz

Celodenní program pro děti a rodiče připravily MaTami - centrum pro rodinu, Městské muzeum a galerie Polička v Centru Bohuslava Martinů a Městská knihovna Polička za podpory Pardubického kraje.

KONTAKT:

ALENA ZAVORALOVÁ

Městské muzeum a galerie Polička

Centrum Bohuslava Martinů

Tylova 114

572 01 Polička

Tel.: +420 461 723 855

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.cbmpolicka.cz

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti