Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

TZ_24/10/2017          

Nevšední invence tvůrců vyžadovaná nástrojovým obsazením, stejně jako virtuozita interpretů, osvědčená řadou cen získaných v tuzemských i mezinárodních soutěžích, slibují hluboký umělecký zážitek. 

Pohled do autorské dílny skladatelů období baroka a to J. M. Leclair, J. S. Bach i moderní hudby 20. století, jako jsou S. Prokofjev nebo B. Martinů, nabízí koncert, který bude zasvěcen skladbám napsaným pro dvoje housle, ať již v podobě duet či s doprovodem klavíru. Nevšední invence tvůrců vyžadovaná nástrojovým obsazením, stejně jako virtuozita interpretů, osvědčená řadou cen získaných v tuzemských i mezinárodních soutěžích, slibují hluboký umělecký zážitek,“ uvádí předseda spolku Mgr. Jaroslav Novotný.  

Koncert se koná ve čtvrtek 26. října 2017 od 19.00 hodin v hudebním sále poličského muzea a je pořádán naším sdružením Spolek NÁŠ MARTINŮ,  které vzniklo v roce 2010. Jak je patrné z  názvu, jeho činnost je zaměřena na osobnost hudebního skladatele Bohuslava Martinů, s cílem doplnit aktivity již existujících institucí a přispět vlastním dílem k oživení zájmu o osud a dílo slavného muzikanta v jeho rodném městě pomocí přednášek či koncertů,“ dodává.

Více na www.cbmpolicka.cz

KONTAKT:

ALENA ZAVORALOVÁ

Městské muzeum a galerie Polička

Centrum Bohuslava Martinů

Tylova 114

572 01 Polička

Tel.: +420 461 723 855

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.cbmpolicka.cz

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti