Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

Stalo se

Gymnázium Polička ve spolupráci s Městským muzeem a galerií Polička, za finanční podpory Města Poličky a pod záštitou Josefa Kozla, člena rady Pardubického kraje za oblast školství, pořádá happening Pamatuj! připomínající 3791 obětí holokaustu. K jejich vraždě došlo v noci z 8. 3. na 9. 3. 1944 v koncentračním táboře Osvětim.

KAMENY 1KAMENY 1

tradiční jarní výstava o Velikonocích v útulném prostředí třídy B. Martinů

022VELIKONOCE KOSTKY 1022VELIKONOCE KOSTKY 1022VELIKONOCE KOSTKY 1022VELIKONOCE KOSTKY 1022VELIKONOCE KOSTKY 1022VELIKONOCE KOSTKY 1

Poznávejte s námi Poličku! Nejen průvodci mají možnost zúčastnit se speciální prohlídky po stopách slavného poličského rodáka, sochaře a pedagoga Vojtěcha Eduarda Šaffa.
Vstup volný.

 SAFF KOSTKY MALE 1SAFF KOSTKY MALE 1SAFF KOSTKY MALE 1SAFF KOSTKY MALE 1SAFF KOSTKY MALE 1SAFF KOSTKY MALE 1

Dlouhodobým cílem poličského muzea je přibližovat školkovým dětem, žákům i studentům témata z historie, národopisu či umění a svého cíle se drží i v době „covidové“, kdy je pro školy i školky náročnější vyrazit do muzea. Proto se na podzim minulého roku muzejníci rozjeli přímo k nim, aby obohatili a oživili klasickou výuku programy o pravěku, středověku a skle a také s dětmi tvořili v tematicky zaměřených výtvarných dílnách, a to přímo v jejich třídách.

mds 2022 1

Pour feliciter 2022

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti