Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

Stalo se

Přijměte naše pozvání a poznejte život a dílo poličského rodáka v moderní expozici.

Těšit se můžete na autorské čtení, výtvarnou dílnu pro děti a pohoštění.

kostkysvejdova 1kostkysvejdova 1kostkysvejdova 1kostkysvejdova 1kostkysvejdova 1kostkysvejdova 1

Dne 16. dubna zemřel v 87 letech muzikolog  PhDr. Iša Popelka, který se významně zasloužil o vznik a realizaci Památníku Bohuslava Martinů v Poličce.

Vzpomínejme s úctou.

Vytvořili jsme pro vás FOTO NÁVOD NA VRKOČ, který vám krok za krokem ukáže, jak si lze vyrobit tuto krásnou lidovou dekoraci z materiálů, které máte doma nebo na zahradě.

FOTONAVODVRKOCE 1

Chceme vás povzbudit, nerezignujte na Velikonoce. Užijte si je neobvykle, přesto svátečně, tradičně a v rodinném kruhu!

1020xvelikonoce 0

Když nemůžete na výstavu PTÁCI - POSLOVÉ JARA, přijde výstava k vám!

KRM2 2KRM2 2KRM2 2KRM2 2KRM2 2

Rozhodli jsme se udělat výjimku a otevřít dveře muzea netradičně již v pondělí (11. 5. 2020) a to každému, kdo bude chtít a mít chuť navštívit muzejní expozice, projít se po hradebním okruhu poličského  opevnění, vystoupat 194 schodů do rodné světničky slavného skladatele a našeho nejslavnějšího rodáka a v neposlední řadě si prohlédnout nádherné ilustrace na výstavě pro děti s názvem Hravý svět Vlasty Švejdové. A od  24. 5.  pak na trhák letošní sezóny na živou a hravou výstavu uměleckých a řemeslných prací osobitých výtvarníků a tvůrců - IMAGINÁRIUM v Poličce  aneb ŽIVÁ VÝSTAVA DIVADLA BRATŘÍ FORMANŮ A JEJICH PŘÁTEL.  

kolaz2

Jelikož od pátku vláda zakázala akce s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob, musíme s lítostí oznámit, žeTURNAJ HERNÍCH LEGEND - RETROHRÁTKY (28. 3. 2020) musí být ZRUŠEN.

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti