Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

– představeny budou práce jednoho z výtvarníků Kingdom Come

carodejnice duchek 1carodejnice duchek 2carodejnice duchek 3carodejnice duchek 4carodejnice duchek 5carodejnice duchek 6carodejnice duchek 7

 

25. 1. - 14. 4. 2020, výstavní sály centra

Dobrý den, přátelé,
jalikož vláda zakázala akce s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob, musíme s lítostí oznámit, že výstava je UZAVŘENA.

Tomáš Duchek začal svoji kariéru v oboru digitální malby jako concept artist (návrhář) ve firmě Warhorse v Praze v roce 2013, kde se podílel na vizualizaci prostředí a charakterů ve hře KingdomCome: Deliverance. Tento projekt zásadně ovlivnil jeho pozdější vlastní tvorbu. V současné době se živí jako nezávislý ilustrátor a vyučuje digitální malbu na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni.

Kingdom Come: Deliverance je počítačová hra zaměřená na realismus a zprostředkování středověkého způsobu života. Hráči mají možnost prožít příběh mladého kováře, jehož život se od základu změní poté, co jsou jeho rodiče zavražděni při nájezdu na jeho rodné město. Na výstavě si budete moci vyzkoušet tíhu kroužkové košile či zbroje a vyfotit se ve fotokoutku s pozadím se středověkými bojovníky. 

 

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti