Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

 

V neděli 10. listopadu proběhla v poličském Centru Bohuslava Martinů módní přehlídka Salonu ATOL Jany Štursové s názvem “Svěží elegance”.

Návrhářka tvoří v Poličce již bezmála dvacet let a v CBM představovala své modely podruhé: “Spolupráci jsme navázali před dvěma lety, a stejně jako minule byla tato přehlídka věnována kolekci společenských šatů a trendům na zimu a jarní období. Děkuj vedení a pracovníkům Centra za jejich vstřícnost,” pochvaluje si spolupráci Štursová.

Kulturní odpoledne s módou zapůsobilo i na diváky, kteří zaplnili celý prostor AV sálu. Obecenstvo, složené převážně z žen, odcházelo s úsměvem na rtech a s kladnými komentáři jak k předváděným modelům, tak k úrovni celé akce. “Módní přehlídka byla pěkným zpestřením nedělního odpoledne, moc se mi líbily jak předváděné modely, tak i poličské modelky,” uvedla návštěvnice Blanka Smejkalová.

Organizátoři z Centra Bohuslava Martinů i návrhářka Štursová se shodují, že tato akce určitě nebyla poslední, kterou společně pořádali. Poličané se tedy můžou těšit na další módní odpoledne. A kdy? “Přehlídek není nikdy dost, ale příprava je časově velmi náročná. Během zimy chystám módní přehlídku na jednom z poličských plesů a doufám, že do CBM se s mým týmem modelek vrátíme zase příští rok,” nechala se slyšet módní tvůrkyně.

 

Karolína Štursová

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti