Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

DSC 0611DSC 0652DSC 0653PNZ 2015 IVAN HLAS foto V. Vraspir 5PNZ 2015 IVAN HLAS foto V. Vraspir 8PNZ 2015 IVAN HLAS foto V. Vraspir 11

Ozvěny festivalů České inspirace se rozběhly naplno v pátek a v sobotu v Poličce. Potěšil nás program, který dovezli Třeboňáci. Ti k nám přijeli s festivalem Okolo Třeboně.  Páteční večer v atriu Centra Bohuslava Martinů patřil Třeboňským pištcům, tedy dle složení souboru spíše pištkyním. Jejich vystoupení bylo pro posluchače velkým zážitkem. Před koncertem představila tisková mluvčí Jitka Bednářová město Třeboň a došlo také na soutěžní otázky a s tím spojené odměny ve formě dárků.

Sobotní večer v Divadelním klubu patřil Ivanu Hlasovi, kterého na kytaru doprovázel úžasný Norbi Kovács. Před oběma hudebníky vystoupil písničkář Honza Jícha, který je jedním ze šesti finalistů soutěže hledání talentů festivalu Okolo Třeboně pod názvem Houpací kůň. 

Oba koncerty měly vynikající atmosféru a užili si nejen návštěvníci, ale i muzikanti. Popřejme i festivalu, který vyváží město Polička do Kutné Hory – Mime festu, aby měl stejný úspěch a kladný ohlas.

Naděžda Šauerová, tisková mluvčí města

foto Třebonští pištci - Naděžda Šauerová

foto Ivan Hlas - Vladimír Vraspír

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti