Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

Slunce a déšť - déšť a mraky. Takové počasí nám v poslední době není cizí. Ale ti, co si přišli v neděli 17. července 2016 poslechnout vystoupení místních harmionikářů se deštěm odradit nenechali a nakonec si i z vesela zatančili.

pkl harm 2016 1pkl harm 2016 7pkl harm 2016 11

Tuto neděli 17. 7. 2016 se v atriu poličského muzea uskutečnilo již tradiční 12 vystoupení hudebních nadšenců z Poličky a blízkého okolí pod vedením Františka Hladíka. Atriem se nesl zpěv nejen účinkujících, ale i posluchačů, kteří si lidovými písněmi zpříjemnili nedělní odpoledne.

A ani déšť na dobré náladě nic nezměnil. K tónům hudebních nástrojů se přidalo i lehké bubnování kapek vody na deštníky. Následně, po rychlém přesunu do audiovizuálního sálu, následovala zábava až do večerních hodin. Přítomní si společně zatančili a zazpívali. „ Jako pokaždé se nám tu líbilo, odcházíme spokojení a těšíme se na srpnové opakování,“ uvádí jedna z posluchaček Marie (63let). 

Pokud se vám nepodařilo dostavit se na vystoupní– nezoufejte. Další – tentokráte 13té se bude konat v neděli 28. srpna 2016 od 14.00 hodin opět v atriu poličského muzea.

Akce se konala v rámci festivalu Poličské kulturní léto, které mimo jiné nabízí mnoho dalších zajímavých akcí jako jsou letní kina, tvořivé dílny pro děti anebo divadélka pro nejmenší.

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti