Hledání
Pokročilé vyhledávání
 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

AFFETTO aneb MUŽI MLSAJÍ VŽDY RÁDI Spolek Náš Martinů oslaví již osmý rok své existence koncertem

TZ_20/2/2018 

Koncert se koná při příležitosti 8. výročí vzniku Spolku NÁŠ MARTINŮ. A jak jinak oslavit v tzv. „osmičkovém roce“, takto významné narozeniny, než právě kvalitním hudebním zážitkem?  Ovšem osmičky nejsou jediná čísla v rámci spolku, co letos zaslouží obdiv a uznání…

Číst dál...

Jak vypadala tvorba Zbyška Siona během jeho studentských let se dozvíte na výstavě v Poličce

TZ_19/2/2018

V poličském muzeu stále pokračuje výstava 99 obrazů slavného poličského rodáka představující poličská zákoutí i portréty z dob jeho studií.

Číst dál...

V Poličském muzeu připravují mokrou vernisáž

TZ_9/2/2018

Na doslova mokré vernisáži budete mít možnost na vlastní kůži poznat, že voda přináší užitek i potěšení. Vyzkoušíte vyprat prádlo na valše, pracím zvonem či v originální japonské pračce. Zjistíte, k čemu slouží klikyhák a mandl. Ale to není zdaleka vše…

Číst dál...

165 kompozic Bohuslava Martinů již bylo představeno a pokračujeme dál, radují se členové Spolku Náš Martinů z Poličky

TZ_9/1/2018

V rámci cyklu přednášek nazvaný „Pojďme na Martinů“, během nichž bylo zájemcům o hudbu Bohuslava Martinů představeno již neuvěřitelných 165 jeho kompozic, bude v návaznosti na předchozí třídílnou část věnovanou skladbám pro housle a klavír pokračovat dalšími dvěma hudebními pořady na téma houslové koncerty.

Číst dál...

99 x ZBYŠEK SION

TZ_26/1/2018

Na začátku února bude zahájena výstava významného poličského rodáka a představitele české strukturální abstrakce Zbyška Siona. Vystaveno bude 99 obrazů z jeho studentských let a to vše u příležitosti jeho významného životního jubilea.

Číst dál...

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti