Hledání
Pokročilé vyhledávání
 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

Přijďte si do poličského muzea vyrobit vánoční dárek pro své milované

TZ_5/12/2017            

Romantický jehelníček, pletení a háčkování - tak bude vypadat vánoční tvoření v poličském muzeu již tuto sobotu 9. prosince 2017. Návštěvníci si budou moci vyrobit dárek pro své blízké a zároveň se naučit ručním pracím.

Číst dál...

V poličském muzeu zachraňovali unikátní notové autografy slavného skladatele Bohuslava Martinů a staré tisky z let 1501 až 1800

TZ_28. 11. 2017

Díky podpoře z Pardubického kraje, Ministerstva kultury ČR a města Poličky budou moci v poličském muzeum zachránit nejen unikátní notové autografy slavného skladatele a poličského rodáka či staré tisky z let 1501 až 1800.

 BIBLE KRALICKA 1BIBLE KRALICKA 2BIBLE KRALICKA 3BIBLE KRALICKA 4

 

Číst dál...

Víte, kdy muži nosí krajky? NEJEN to se dozvíte na výstavě v poličském muzeu

TZ_29/11/2017

Paličkování, háčkovaní, pletení nebo síťování – to všechno jsou jemné ruční práce našich babiček a prababiček, které nyní můžete obdivovat na nostalgické výstavě plné i spousty zajímavostí. A že muži nenosí krajky? Je tomu skutečně tak?

Číst dál...

Vánoční tvoření, paličkování, pletení i háčkování – to vše nabídne poličské muzeu

TZ_20/11/2017          

Hrnečky malé nebo velké, buclaté i tenké, barevné či bílé. Vezměte svůj neoblíbenější a přijďte si do poličského muzea vyrobit romantický jehelníček.  Vánoce se blíží a předvánoční tvoření je tu.

Číst dál...

UMĚLCI IVAN ŽENATÝ A MARTIN KASÍK VYSTOUPÍ V RODIŠTI BOHUSLAVA MARTINŮ

TZ_14/11/2017

Milovníci vážné hudby budou mít jedinečnou příležitost poslechnout si jednoho z předních českých houslistů současnosti Ivana Ženatého společně s uznávaným klavíristou Martinem Kasíkem. To vše se odehraje v rodišti slavného hudebního skladatele Bohuslava Martinů – v Poličce.

Číst dál...

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti