Hledání
Pokročilé vyhledávání
 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

POLIČSKÉ MUZEUM VÁS ZVE NA „STOLETÝ“ VÝLET PO STOPÁCH BOHUSLAVA MARTINŮ DO KÁCOVA

TZ_21.3.2019

„Po Bohoušových stopách, ale pohodlně!“ Tak zní motto výletu, organizovaného téměř na den přesně 100 let od legendárního putování skladatele Bohuslava Martinů z Kácova do Poličky. A o co vlastně jde?

Číst dál...

Masopust muzejníků a divadelníků v Poličce doprovázelo vyšetřování prapodivné krádeže

TZ_10. 3. 2019

V sobotu 2. března 2019 proběhla pravá masopustní taškařice, jejímž cílem bylo pobavení všech Poličáků. Vše začalo v muzeu, kde se Policejní rada Ouchcepek, Lolan Divoký, drsňák Daneček, Franta Dobrák a mlátička Olafson Bjerbeg ujali vyšetřování nevšední krádeže…

Číst dál...

Masopust v Poličce chystají muzejníci i divadelníci

Kam vyrazit za masopustním veselí? Máme pro vás tip, kam se jít pořádně pobavit, najíst a napít, než přijde šestitýdenní půst. Masopustní taškařice poličských muzejníků a Divadelního spolku Tyl slibuje tak trochu jiný masopust.

Číst dál...

V muzeu na Mezinárodní den průvodců rozdávají dárky – poznejte architekturu a osobnosti Poličky

Polička je městem, které pro cestovatele, ale i své obyvatele, vydává zajímavé publikace. Díky nim se návštěvníci mohou dovědět více o nejslavnějším rodákovi Bohuslavu Martinů či o gotickém opevnění města, barokních stavbách nebo o moderní architektuře z let 1900 – 1950.

Mezinarodni den pruvodcu

Číst dál...

NEVÍTE KAM S DĚTMI O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH? Poličské muzeum nabízí pohádku nebo tvoření technikou Pet-art!

Už máte program na jarní prázdniny? Přijďte se podívat za námi! Připraveno je hravé odpoledne. Děti se mohou těšit na pohádku O nezbedných kůzlátkách a a vyzkoušet si moderní a stále více oblíbenou techniku Pet-art... Věku se meze nekladou, přijít může každý, kdo bude mít chuť...

Číst dál...

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti