Hledání
Pokročilé vyhledávání
 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

V rodné světničce Bohuslava Martinů bude opět slyšet housličky. Těšit se můžete na kostýmové prohlídky.

Rodná světničk a slavného hudebního skladatele opět láká na speciální prohlídky, které se konají od 8. – 13. srpna. Těšit se můžete na členy rodiny Martinů v krásných kostýmech a jejich výklad o životě rodiny pověžného.

Číst dál...

Poličské muzeum opět ovládnou skřítkové

Letní kino a divadélko pro děti, zábavná dílna plná megabublin, tanec a bubnování nebo zábava i poznávání v expozicích a výstavách muzea? Taková bude sobota 29. července 2017 v Poličce.

Číst dál...

Vánoce v letňáku? Anděl Petronel a čert Uriáš pobaví male i velké diváky v rámci festivalu pro rodiny s dětmi.

Plátno poličského letního kina rozzáří pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích a to Anděl Páně 2.

Číst dál...

HISTORICKY DRUHÉ SVÍTÁNÍ Z OCHOZU RODNÉ SVĚTNIČKY BOHUSLAVA MARTINŮ SE BLÍŽÍ

Vycházejícího slunce ve výšce 36m nad zemí, vůně čerstvé kávy a chuť lahodného pečiva - to vše dohromady tvoří jedinečný zážitek. V sobotu 22. července 2017u toho můžete být i vy.

Číst dál...

PŘIJĎTE SI K NÁM POSLECHNOUT ZEDNICKÝ KLAVÍR. Zve poličské muzeum.

Zednický klavír, tahací harmonika nebo i dršťka… to jen jen malý výčet z mnoha názvů, které si za století lidé vymysleli pro akordeon. Pokud patříte mezi ty, kteří mají zvuk tohoto nástroje rádi tak neváhejte – poličské muzeum pro vás připravilo Posezení s harmonikou.

Číst dál...

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti