Hledání
Pokročilé vyhledávání
 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

Oheň v poličském muzeu!

TZ_10.9.2018

V roce 2018 si připomínáme 100. výročí vzniku skautingu v Poličce. A co ke skautingu neodmyslitelně patří? Rozhodně to bude zpívání písní, poslech trampské hudby a opékání špekáčků. Ale jde to v muzeu?

Číst dál...

POLIČKA V OSMIČKÁCH – výstava ke 100. výročí založení Československé republiky

TZ_4.9.2018

V roce 2018 slavíme 100. výročí založení Československé republiky. Výstava Polička v osmičkách chce důstojným způsobem upozornit na významná osmičková výročí, která si v letošním roce připomínáme.

Číst dál...

Na dny evropského dědictví (EHD) se připravují i v Poličce

TZ_4/9/2018              

Francie, Itálie nebo Irsko - již od roku 1984 každým rokem slaví tento svátek, jehož cílem je posílení historického povědomí, chránění památek a národního kulturního dědictví. Od roku 1991 jej slaví i Česká republika.

Číst dál...

Letní pohoda v Poličce s festivalem Poličské kulturní léto končí

Prázdninový festival Poličské kulturní léto se již po osmé v Poličce loučí se svými fanoušky. S letními prázdninami se již tradičně rozloučil letním kinem, a to kultovním snímkem bratrů Coenových Big Lebowski.

Číst dál...

Festival Poličské kulturní léto nastoupí na scénu animovaným trhákem Coco

Již osmým rokem se v Poličce na prázdniny usídlí multižánrový festival Poličské kulturní léto přinášející vlnu zábavy a dobrodružství pro všechny -  letní kino pod širákem, bubnování, ledovou show, tanec, cestovatelské večery, divadélka a tvořivé dílny pro děti, večery s hudbou a další zážitky. Festival zahájí v pátek 29. června letním kinem.

Číst dál...

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti